Kodó: Egy jó félidő és két újonc 2008.02.16.

Alig több mint tizenhat-éves korátlaggal vette fel a küzdelmet a Kodolányi FKC a Szekszárddal az NBI/B első tavaszi mérkőzésén. Fiatal csapatunk egy teljes félidőn át tartotta a lépést a hazaiakkal, azonban a második játékrészben már jelentős előnybe került a Szekszárd. A Kodó ezúttal két újoncot is avatott a kapus Szűcs Dóri és a jobbátlövő Varga Niki személyében.

NBI/B, 14. forduló:
UKSE Szekszárd – Kodolányi FKC 38-28 (16-16)
Szekszárd

Kodó: Pácz V., Szűcs (kapusok), Bízik 8, Zsigmond 7(3), Lelkes 4, Pácz L. 3, Rajcsányi 3, Kapási 2, Becséri 1, Varga K., Varga N., Windecker. Edző: Mihály Attila.

Eredmény alakulása: 9. perc: 7-4, 27. perc: 16-12, 30. perc: 16-16, 35. perc: 22-17, 50. perc: 31-24.

Mihály Attila, a Cornexi utánpótlás-edzője:

"A mérkőzést első felével elégedett voltam, mert a lányok kellő tűzzel és a kéréseimet maximálisan betartva védekeztek és támadtak. A második félidőre azonban elfáradtunk fejben, ezért a hazaiak a hibáinkat kihasználva fokozatosan húztak el."