Ifi: Tíz felett minden szinten 2008.09.07.

A felnőttekhez hasonlóan a Fehérép Alcoa FKC ifjúsági és serdülő csapata is kétszámjegyű különbséggel győzött a Kiskunhalas ellen. A fehérváriaknál ezen a mérkőzésen mutatkozott be az ifiknél Cziráky Fanni, Várkonyi Viktória és Wágner Fanni, míg Németh Nóra hosszú kihagyás után öt góllal tért vissza a csapatba.

NBI ifjúsági bajnokság, 1. forduló:
Fehérép Alcoa FKC – Kiskunhalasi NKSE 39-21 (20-10)
Köfém Sportcsarnok

FKC: Trimmel és Cziráky (kapusok), Bízik 7, Zsigmond 6 (2), Kaszás 5, Németh 5, Lelkes 3, Vajda 3, Várkonyi 3 (1), Kapási 2, Rajcsányi 2, Kerekes 1, Kocsis 1, Wágner 1. Edző: Mihály Attila.

Az eredmény alakulása: 10. perc: 6-3; 20. perc: 15-6; 40. perc: 26-15; 50. perc: 31-17.

Mihály Attila, a Fehérép utánpótlás-edzője:

„Örülök, hogy győzelemmel kezdtük a bajnokságot. Helyenként kifejezetten éretten oldották meg a védőfeladatukat játékosaim. Kisebb szünetektől eltekintve lendületesen támadtunk. Mindenkinek voltak látványos és pozitív mozzanatai. ”