Kodó: Időntúli pontmentés 2008.09.14.

Az ebben az idényben az NBII-ben induló Kodolányi FKC Gödön kezdte meg a bajnoki szereplését. Fiataljaink öt góllal vezettek a félidőben, de a mérkőzés utolsó tizenkét percében mindössze egyszer találtak a hazaiak kapujába. Az utolsó gödi támadásnál – 26-26-os állásnál – időntúli hetest ítéltek a játékvezetők, melyet Trimmel Brigitta a kapufa segítségével hárított.

NBII Északi csoport, 1. forduló:
Gödi SE – Kodolányi FKC 26-26 (12-17)
Göd

FKC: Trimmel és Cziráky (kapusok), Kapási 7, Bízik 5, Lelkes 5, Várkonyi 4 (3), Németh 2, Zsigmond 2, Kaszás 1, Rajcsányi, Wágner. Edző: Mihály Attila.

Az eredmény alakulása: 10. perc: 2-6; 20. perc: 6-12; 40. perc: 19-21; 50. perc: 22-25.

Mihály Attila, az FKC utánpótlás-edzője:

„Egy elfogadható első félidő után felvettük a hazaiak halogató játékstílusát, támadásunk statikussá vált, védekezésben többet hibáztunk, így a döntetlent igazságosnak érzem.”