Ifik: -4; serdülők: +4 2008.09.14.

Két jó kapusteljesítmény és színvonalas játék jellemezte a Győri Audi ETO és a Fehérép Alcoa FKC ifjúsági mérkőzését. A hazaiak 1-4-ről 8-5-re fordítottak, és a szünetig négygólos előnyt szereztek; ez a különbség – hol háromra csökkenve, hol hatra növekedve – végig megmaradt a két csapat között. Az FKC serdülői viszont elhozták a két pontot Győrből!

NBI ifjúsági bajnokság, 2. forduló:
Győri Audi ETO KC – Fehérép Alcoa FKC 27-23 (14-10)
Győr

FKC: Trimmel és Cziráky (kapusok), Lelkes 5, Várkonyi 5 (1), Zsigmond 4 (2), Kaszás 3, Bízik 2, Fekete 1, Lévai 1, Rajcsányi 1, Wágner 1, Kapási, Németh. Edző: Mihály Attila.

Az eredmény alakulása: 10. perc: 3-4; 20. perc: 8-5; 40. perc: 19-14; 50. perc: 23-19.

Mihály Attila, az FKC utánpótlás-edzője:

„Hatvan percig fegyelmezetten védekeztünk, de a hazaiak védőfalát sajnos nehezen tudtuk áttörni. A mutatott játékkal elégedett vagyok, a ponthoz vagy pontokhoz azonban a Győr ellen több kell.”