Ifik: Egy tucat gólnyi különbség 2008.10.29.

Mind a serdülők, mind az ifjúságiak bajnokságán nagyarányú győzelmet aratott az ASA-Consolis-HNKC ellen az NBI 10. fordulójában. Ificsapatunk a meccs elején 5-1-re elhúzott, és végig fölényben kézilabdázva 29-17-re nyerte a találkozót. Az FKC-ból a nyolcgólos Becséri Kitti volt a legeredményesebb.

NBI ifjúsági bajnokság, 10. forduló:
Fehérép Alcoa FKC – ASA-Consolis-HNKC 29-17 (14-7)
Köfém Sportcsarnok

FKC: Trimmel, Dancs (kapusok), Becséri 8 (2), Lévai 5, Várkonyi 4, Kocsis 3, Fekete 2, Kaszás 2, Lelkes 2, Bízik 1, Halász 1 (1), Makarész 1, Kerekes, Vajda. Edző: Mihály Attila.

Mihály Attila, az FKC utánpótlásedzője:

„Egy hét alatt öt mérkőzést játszottunk, így a mai találkozón már fáradtabban mozgott a csapatom. Főleg a helyzetkihasználásunk volt pontatlan, ennek ellenére jól küzdöttünk - ezért értékes a mai győzelem.”

A mérkőzés alakulása: 10. perc: 5-2, 20. perc: 10-5, 40. perc: 20-11, 50. perc: 23-16.