Ifik: Borúra derű 2008.11.16.

A szerdai nagykülönbségű vereséget követő bánat után ezúttal tizenöt-gólos idegenbeli győzelemnek örülhettek a Fehérép Alcoa FKC ifistái. Mihály Attila csapata mindössze két gólt kapott a Kiskunhalastól a mérkőzés első tizenkilenc percében, és az ekkor kialakult előnyt a szünetig megtartották, a meccs végére szinte megduplázták a fehérváriak.

NBI ifjúsági bajnokság, 12. forduló:
Kiskunhalasi NKSE – Fehérép Alcoa FKC 18-33 (7-15)
Kiskunhalas

FKC: Dancs, Réty (kapusok), Várkonyi 7 (4), Bízik 5, Fekete 4, Kaszás 4, Lévai 4, Lelkes 3, Becséri 3, Kerekes 2, Zsigmond 1, Halász, Kocsis, Vajda. Edző: Mihály Attila.

Az eredmény alakulása: 19. perc: 2-10, 30. perc: 7-15, 37. perc: 11-20, 53. perc: 16-29.

Mihály Attila, az FKC utánpótlásedzője:

„A jó kezdés meghatározta játékunk képét. Sokat ütköztünk, és sok gyors támadást fejeztünk be góllal rendezetlen védelem ellen, így folyamatosan tudtuk növelni előnyünket a mérkőzés végéig.”