Ifik: A fiatalabbaknak jár a több dícséret 2011.02.26.

Bár az Alcoa FKC mindkét utánpótlás-csapata vereséget szenvedett az FTC otthonában, az ifik 45 percen keresztül (ekkor 29-27 volt az állás), a serdülők a teljes mérkőzésen át szorosan tudták tartani az eredményt. Az utóbbiak találkozóján három hétméteres erejéig már pályára lépett a szezon elején térdsérülést szenvedett Becséri Kitti!

NBI ifjúsági bajnokság, 19. forduló:
FTC-Rail Cargo Hungaria – Alcoa FKC 40-29 (19-15)
Népliget

FKC: Cziráky, Dancs (kapus), Gazdag 6, Kerekes 6 (1), Kuhinkó 5, Németh N. 5, Szűcs 3, Cselinácz 2, Csákovics 1, Sinka 1, Deres, Zsigmond V. Edző: Rezsnyák Csaba.

Rezsnyák Csaba, az Alcoa FKC ifjúsági csapatának edzője: „Az utolsó tízpercet leszámítva az ifimeccsen is partiban voltunk a Fradival; sajnálom, hogy a gyenge hajrának köszönhetően ilyen végeredmény született. A serdülőket viszont mind a hatvan percért dícséret illeti!“

NBI serdülő bajnokság, 19. forduló:
FTC-Rail Cargo Hungaria – Alcoa FKC 27-25 (13-12)
Népliget

FKC: Pőcze, Pálinkás (kapusok): Zsigmond A. 5, Kőszegi 4, Becséri 3 (3), Deres 3, Kuhinkó 3, Májer 2, Sinka 2 (1), Hrabovszky 1, Minárik 1, Pintér 1, Pető. Edző: Rezsnyák Csaba.