Herr-geteges vendégsiker 2011.09.24.

Hiába mentette az Alcoa FKC kiváló hajrával mínusz egyre az első félidőt, a Siófok KC nyáron szerződtetett játékosai megállíthatatlanoknak bizonyultak péntek délután a Köfém Sportcsarnokban. Az „új-siófokiak“ 23-at szereztek a vendégek 28 góljából, de a meccs kiemelkedő teljesítménye a szintén nyári szerzemény Herr Orsolya nevéhez fűzödik. A hazaiak legeredményesebb játékosa a hétgólos Tilinger Tamara volt.

NBI, 4. forduló:
Alcoa FKC – Siófok KC-Galerius Fürdő 21-28 (12-13)
Köfém Sportcsarnok, 900 néző
Vezette: Medve, Nagy

FKC: Trimmel, Szikora (kapusok), Tilinger 7 (2), Németh K. 3 (3), Trishchuk 3 (2), Becséri 2, Bízik 2, Rádl 2, Horváth 1, Niksic 1, Maruscec, Nikcevic. Vezetőedző: Mihály Attila.

Siófok: Herr, Lajtos (kapus), Ábrahám 8, Bogdanovics 7 (2), Mörtel 5 (1), Bódi 3, Szalai 3, De Souza 1, Szepesi 1, Bloj, Németh Cs.. Vezetőedző: Imre Vilmos.

Kiállítások: 8 perc; 12 perc
Hétméteresek: 7/10 (Trishchuk, Tilinger és Németh K. hagyott ki egyet-egyet); 3/4 (Bogdanovics hagyta ki)

Az eredmény alakulása: 5. perc: 1-2, 10. perc: 4-4, 15. perc: 6-6, 20. perc: 7-8, 25. perc: 9-12; 35. perc: 13-15, 40. perc: 13-19, 45. perc: 16-20, 50. perc: 16-22, 55. perc: 19-25.