Junior: Sokba kerültek az üresjáratok 2011.10.12.

Hiába vezettek az Alcoa FKC juniorjai a szünetben két góllal az ÉTV-Érdi VSE ellen, a hazaiak a második félidőben egy-egy 7-1-es és 6-1-es szakasszal eldöntötték a mérkőzést, melyet végül 36-30 nyertek meg. Az ifjúságiaknál ötven percig szoros volt a meccs, 24-23 után azonban sorozatban öt érdi gól következett, és a hatgólos hátrányunkból már nem tudtunk faragni a végjátékban.

NBI junior bajnokság, 10. forduló:
ÉTV-Érdi VSE – Alcoa FKC 36-30 (16-18)
Érd

FKC: Pőcze, Pálinkás (kapusok), Kuhinkó 8, Becséri A. 4, Gazdag 4, Sinka 4, Zsigmond V. 4 (1), Németh N. 3, Halász Sz. 2, Pintér 1, Hrabovszky, Kőszegi, Minárik, Pető. Edző: Rezsnyák Csaba.

Rezsnyák Csaba, az Alcoa FKC junior csapatának az edzője: „Az első félidei védekezésünk keménysége és hatékonysága, valamint lövéseink pontossága a második félidőben fokozatosan gyengült, indokolatlanul lassítottuk a játékot, a kritikus pillanatokban akaratgyengéknek bizonyultunk. Örülnék, ha mindenki okulna az utolsó két mérkőzésünkből!“

NBI ifjúsági bajnokság, 10. forduló:
ÉTV-Érdi VSE – Alcoa FKC 33-27 (12-10)
Érd

FKC: Pőcze, Pálinkás, Szendrey (kapusok), Minárik 7 (2), Becséri A. 5 (2), Pintér 5, Sinka 4 (2), Szemenyei 3, Pető 2, Hrabovszky 1, Halász E., Kőszegi, Zsigmond A. Edző: Rezsnyák Csaba.