A dömsödi kézilabdáért 2013.04.13.

A Dömsödi Sportcsarnok és a Fehérvár KC közös kezdeményezésében a Pest megyei település kézilabda utánpótlás-klubja javára játszott jótékonysági bemutató mérkőzést az FKC és a Váci NKSE. A nagyon jól szervezett és remek hangulatú találkozón, melyen mindkét edző bőven biztosított játéklehetőséget valamennyi játékosának, négygólos győzelmet arattak a váciak.

Barátságos mérkőzés:
Fehérvár KC – Váci NKSE 26-30 (15-16)
Dömsöd, 350 néző
Vezette: Bócz, Wiedemann

FKC: Szikora, Trimmel (kapus), Triscsuk 5 (2), Becséri K. 4, Horváth 4, Májer 3, Siti E. 3, Tilinger 3, Emberovics 2, Zsigmond V. 2, Németh N., Vaszari. Vezetőedző: Pål Oldrup Jensen.

Vác: Triffa, Juhász, Bíró (kapusok), Klivinyi 7 (3), Barján 4, Fülöp 4, Kamper 4, Szádvári 4, Ertl 3, Farkas 2, Mészáros 1, Szondi 1, Hámori, Katona, Nagy, Petrovics. Vezetőedző: Ottó Katalin.

Kiállítások: 2 perc; 4 perc
Hétméteresek: 2/3 (Tilinger hagyta ki); 3/3

Az eredmény alakulása: 5. perc: 1-3, 10. perc: 4-6, 15. perc: 6-8, 20. perc: 9-11, 25. perc: 13-14; 35. perc: 17-18, 40. perc: 19-18, 45. perc: 21-21, 50. perc: 23-24, 55. perc: 25-27.

Fotó: Fehér Viktor (