A hét hírei 2013.06.10.

Rövidhírek: A hét fotója. Brazília nyerte a Pánamerikai Bajnokságot, Magui Decilio a torna álomcsapatában. A Soponyai Évadzáró Kézilabda Torna végeredménye.

A hét fotója:

Glamorous – Betti, Míra és Virág egyaránt két évvel hosszabbította meg szerződését a Fehérvár KC-nál (fotó: Fehér Viktor, http://v-man.hu)

Június 10. (hétfő):

Pánamerikai Bajnokság: A megszokott módon Brazília első és Argentína második helyével végződött a dél-amerikai kontinensbajnokság, mely egyben a szerbiai világbajnokság selejtező versenye is volt. A döntőben nagyon simán, 38-15-re nyertek a brazilok a torna legértékesebb játékosának választott Alexandra Nascimento és a gólkirálynő Fernanda França da Silva (55 gól) vezetésével. Az egykori fehérvári játékos, Magui Decilio ezúttal új pozícióban, beállóként segítette az argentin válogatottat, és bekerült a bajnokság legjobbjainak csapatába!

Balszélső: Nancy Peña (DOM)

Soponyai Évadzáró Kézilabda Torna: A hétvégén került sor az immár hagyományos soponyai utánpótlás-tornára, melyen három-három csapat mérte össze a tudását U14-es és U12-es korosztályban.