Értékes pontok Debrecenből! 2013.11.07.

A bajnokság őszi felében utolsó mérkőzését vívta vendégként a Fehérvár KC, és a DVSC TVP ellen aratott sikerével három győzelem, egy döntetlen, egy vereségre alakította idegenbeli mérlegét. A meccs folyamán szinte végig vezetett, a második félidőben hat góllal is elhúzott az FKC, és sorozatban harmadszor hozta el a két pontot Debrecenből.

NBI, 10. forduló:
DVSC TVP – Fehérvár KC 21-23 (7-11)
Debrecen, 1200 néző
Vezette: Bonifert Ferenc, Oláh Viktor

DVSC: Lajtos (kapus), Sopronyi 8 (3), Barna 4, Simsik 3, Kudor 2, Slakta 2, Bohus-Karnik 1, Szilágyi 1, Ábrahám, Karalyos, Karnik, Siska, Valovics, Varsányi. Vezetőedző: Varga József.

FKC: Kiss, Trimmel (kapusok), Mayer 6, Tilinger 5, Azari 3, Benzal 2, Emberovics 2, Herr 2 (1), Hajduch 1, Horváth B. 1, Vaszari 1, Kazai. Vezetőedző: Pål Oldrup Jensen.

Kiállítások: 12 perc; 14 perc
Hétméteresek: 3/4 (Sopronyi hagyta ki); 1/1

Az eredmény alakulása: 5. perc: 3-2, 10. perc: 4-5, 15. perc: 4-5, 20. perc: 6-8, 25. perc: 6-9; 35. perc: 8-12, 40. perc: 11-14, 45. perc: 12-15, 50. perc: 13-19, 55. perc: 15-20.

Fotó: Fehér Viktor (