MK: Nem az év meccsét játszottuk… 2013.11.21.

A Fehérvár KC 26-20-ra győzött a Kispest NKK otthonában, így a 2010/2011-es szezon óta először jutott a Magyar Kupa legjobb nyolc csapata közé. A mérkőzést rengeteg technikai hiba, kihagyott ziccer és két kitűnő kapusteljesítmény – Győri Ágnesé és Kiss Éváé – jellemezte. Az FKC az első félidő utolsó öt percében egy 5-0-s sorozattal lépett el a Kispesttől, és gyakorlatilag az akkor szerzett előnyét tartotta meg a meccs végéig.

Magyar Kupa, IV. forduló (nyolcaddöntő):
Kispesti NKK – Fehérvár KC 20-26 (8-13)
Soroksár, 300 néző
Vezette: Balogh Bettina, Tóth Viktória

Kispest: Győri, Bozsó (kapusok), Szabó 7 (5), Kiss 5, Nagy 4, Albert 1 (1), Kosik 1, Orbán 1, Roszinszki 1, Deixler, Domokos, Fazekas, Horváth, Gódor, Ötvös. Vezetőedző: Béki Nagy Bertalan.

FKC: Kiss, Trimmel (kapusok), Azari 4, Kazai 4, Benzal 3, Horváth 3, Siti E. 3, Tilinger 3 (1), Mayer 2, Vaszari 2, Emberovics 1, Hajduch 1, Herr. Vezetőedző: Pål Oldrup Jensen.

Kiállítások: 4 perc; 4 perc
Hétméteresek: 6/7 (Szabó hagyta ki); 1/2 (Tilinger hagyta ki)

Az eredmény alakulása: 5. perc: 1-2, 10. perc: 3-3, 15. perc: 5-4, 20. perc: 6-6, 25. perc: 8-8; 35. perc: 10-16, 40. perc: 11-17, 45. perc: 12-18, 50. perc: 14-19, 55. perc: 17-22.