Már régen játszottunk így Győrben 2014.10.22.

A Fehérvár KC az első húsz percben lépést tartott a Győri Audi ETO-val, a következő félórában kidomborodott a Bajnokok Ligája győztesének fölénye, a hajrá tízpercében azonban a vendég FKC három gólt faragni tudott a hátrányából, és végül vállalható, nyolcgólos vereséggel távozott Győrből. A fehérváriak legutóbb a 2005-ös EHF-kupadöntő első meccsén kaptak harmincnál kevesebb gólt az ETO otthonában.

NBI, 7. forduló:
Győri Audi ETO – Fehérvár KC 29-21 (16-11)
Győr, Egyetemi Csarnok, 1200 néző
Vezette: Horváth Péter, Marton Balázs

ETO: Herr, Grubisic (kapusok), Kovacsics 6 (1), Amorim 4, Löke 4, Aguilar 3, Görbicz 2, Korsós 2, Orbán 2 (1), Sen 2, Bognár-Bódi 1, Hornyák 1, Milanovic-Litre 1, Planéta 1. Vezetőedző: Ambros Martín.

FKC: Kiss, Savko (kapusok), Lackovic 7, Becséri 4 (1), Hajduch 3, Ishitate 2, Mayer 2, Tilinger 2 (2), Májer 1, Bogosavljevic, Csáki, Horváth B., Hrabovszky, Kazai, Szemenyei, Tanabe. Vezetőedző: Bakó Botond.

Kiállítások: 6 perc; 8 perc
Hétméteresek: 2/3 (Korsós hagyta ki); 3/5 (Tilinger kettőt hagyott ki)

Az eredmény alakulása: 5. perc: 3-1, 10. perc: 4-2, 15. perc: 6-5, 20. perc: 8-7, 25. perc: 11-8; 35. perc: 18-13, 40. perc: 22-15, 45. perc: 23-15, 50. perc: 25-15, 55. perc: 27-18.

Fotó: Horváth Gyula