Szokatlanul gyenge kezdés a rájátszásban 2015.04.09.

Bő három hónapon belül a Fehérvár KC másodszor szenvedett ötgólos vereséget a DVSC-TVP-Aquaticum otthonában bajnoki mérkőzésen. A rájátszás nyitó mérkőzésén közel sem az előző négy idényben megismert „középház-specialistát“ láthattuk viszont az FKC-ban. A 10. percben szerezték első góljukat, majd a második játékrész első 21 percében mindössze háromszor vették be a hazaiak kapuját…

NBI, rájátszás az 5-8. helyért, 1. forduló:
DVSC-TVP-Aquaticum – Fehérvár KC 22-17 (14-10)
Debrecen, 1100 néző
Vezette: Bacs József és Bóna Szabolcs

DVSC: Horváth-Pásztor, Kiss (kapusok), Karnik 6 (1), Kudor 5, Siska 5, Klikovac 2, Slakta 2, Szilágyi 1, Varsányi 1, Bárány, Gorilska, Karacs. Vezetőedző: Varga József.

FKC: Kiss, Savko (kapusok), Tilinger 6, Csáki 3, Bogosavljevic 2, Herr 2, Becséri 1, Hajduch 1, Horváth 1, Mayer 1, Shteriova, Tanabe. Vezetőedző: Bakó Botond.

Kiállítások: 12 perc; 10 perc
Hétméteresek: 1/1; 0/0

Az eredmény alakulása: 5. perc: 2-0, 10. perc: 6-1, 15. perc: 8-5, 20. perc: 10-7, 25. perc: 12-8; 35. perc: 15-11, 40. perc: 17-12, 45. perc: 18-13, 50. perc: 20-13, 55. perc: 21-15.

Fotó: Fehér Viktor (