Egygólos siker a házigazdák ellen! 2015.08.08.

Pénteki második mérkőzését is megnyerte a Fehérvár KC a zilahi felkészülési tornán, miután egy góllal bizonyult jobbnak a házigazda HC Zalau csapatánál. Gheorghe Tadici együtteseinek otthonában győzelmet aratni mindig komoly fegyverténynek számít, ráadásul ezúttal az FKC az utolsó három percben kétgólos hátrányból fordította meg a meccset!

Felkészülési torna, Zilah:
HC Zalau – Fehérvár KC 26-27 (11-13)

HC Zalau: Inculet, Muresan, Diaconu (kapusok), Constantinescu 9, Rob 4, Bardac 3, Puiu 3, Klimek 2 (2), Tamas 2, Bazon 1, Carligeanu 1, Trif 1,  Dirvan, Lazar A., Lazar S., Onicas. Vezetőedző: Gheorghe Tadici.

FKC: Herr O., Sipeki (kapusok), Herr A. 5 (4), Tanabe 5, Tápai 5, Emberovics 4, Bandelier 2, Horváth 2, Ishitate 2, Csáki 1, Hajduch 1, Boldizsár. Vezetőedző: Bakó Botond.

Kiállítások: 4 perc; 4 perc
Hétméteresek: 2/3 (Constantinescu hagyta ki); 4/4

Az eredmény alakulása: 5. perc: 3-3, 10. perc: 6-4, 15. perc: 6-5, 20. perc: 9-8, 25. perc: 10-10; 35. perc: 14-15, 40. perc: 17-17, 45. perc: 20-19, 50. perc: 23-22, 55. perc: 25-23.