Döntetlen a fiatalok főszereplésével 2015.08.18.

Pontosabban elsősorban a fiatalok főszereplésével, hiszen a hétfői Fehérvár KC – HC Zalau edzőmérkőzésen mindkét oldalon hiányoztak a hétvégi meccseken nagyobb terhelést kapott játékosok. Bár az első félidőben az FKC öt góllal, a másodikban a vendégek hárommal is vezettek, mindkét játékrész döntetlennel végződött. A két csapat kedden (17 órakor) a hivatalos „Szezonnyitó“ keretében újra megmérkőzik egymással a Köfém Sportcsarnokban.

Edzőmérkőzés
Fehérvár KC – HC Zalau 31-31 (14-14)
Köfém Sportcsarnok
Vezette: Felhő Ferenc, Öcsi Tamás

FKC: Sipeki, Szendrey (kapusok), Bandelier 9, Májer 4, Rideg 4, Boldizsár 3 (1), Herr A. 3 (3), Kolics 3 (1), Hrabovszky 2, Mayer 2, Szemenyei 1, Hajduch. Vezetőedző: Bakó Botond.

Zalau: Muresan, Diaconu (kapusok), Tamas 8, Bloj 7, Klimek 6 (1), Lazar S. 3, Bardac 2, Lazar A. 2., Onicas 2, Carligeanu 1, Bazon, Rob. Vezetőedző: Gheorghe Tadici.

Kiállítások: 6 perc; 8 perc
Hétméteresek: 5/6 (Kolics hagyta ki); 1/3 (Klimek hagyott ki kettőt)

Az eredmény alakulása: 5. perc: 2-1, 10. perc: 5-3, 15. perc: 9-5, 20. perc: 11-7, 25. perc: 12-10; 35. perc: 17-17, 40. perc: 19-19, 45. perc: 21-23, 50. perc: 24-24, 55. perc: 28-28.

Fotó: Fehér Viktor (