Élőben: Győri ETO KC - Cornexi-Alcoa HSB Holding

2006.03.26.

Újra élőben jelentkezünk, ezúttal Győrből, az alapszakasz utolsó találkozójáról. A mérkőzés eredményétől függetlenül már eldőlt, hogy a győri csapat az első, míg a Cornexi az ötödik heyen zárja az alapszakaszt.

2006.03.26. vasárnap 18.00 óra, bajnoki mérkőzés:
Győri ETO KC - Cornexi-Alcoa-HSB Holding

Ifi eredmény: 30-29. A félidőben még a Cornexi vezetett 2 góllal, azonban ezt az előnyt a második félidőben sikerült ledolgoznia a hazai csapatnak, s végül 1 góllal nyerni tudott a Győri Eto ifjúsági csapata.

A felnőtt keretünkben a már helyet kapott Kristina Triscsuk, és harmadik számú kapusként Trimmel Brigi is.
Továbbra is "pihen" Tápai Szabina, Pádár Margó, Csernus Krisztina. A győri csapat Gogirlát, Lazert, Görbiczet, Dokic-t kénytelen nélkülözni.

A mérkőzést a Kékes-Kékes játékvezető páros vezeti.

1. félidő
Mi kezdünk.
1. perc: Susu, BB, Léna, Pumi, Sony, Edo Fanni a kezdősor. Eladjuk a labdát, Sony sárgalap, 7-est dobhat a Győr. Temes értékesíti. 1-0
2. perc: Léna elveszíti a labdát, indulás, Vérten gól, 2-0. Edo lövését védi Herr, újabb indulás, Bódi, 3-0
3. perc: Mörtel. 4-0
Szabó Edina időt kért.
BB szélről, 4-1
4. perc: semmi esemény ;-)
5. perc: Kristina-Sony összjáték 4-2; győri büntető. Temes belövi 5-2
6. perc: Léna kapufa, de miénk a labda.
7. perc:  Edo Sonynak, gól 5-3. Anasz: "De jó játék volt!"; Mörtel átlövésből. 6-3
8. perc: Sony belül fut át, Bradeanu átlövésből 7-3
9. perc: Kristina átlövésből 7-4
10. perc: Virág bejátszásából Vali, 7-5. Nagy Kriszta kapufa, Kristina BB kipattanóját összeszedve. 7-6
11. perc: Nagy átlövésből, 8-6; BB passzából, Fanni szélről. 8-7
12. perc: Susu védés, de a labda marad a Győrnél. Újra Susu védés.
13. perc: BB hiba, Bradeanu lövését védi Susu, Virág indulásból egyenlít. 8-8. Nagy Krisztina 2 perces büntetést kap.
14. perc: Belül védekezésért heteshez jut a Győr. Temes-Biga párharc, Temes nyeri. 9-8
15. perc: Fanni Sony-nak, 9-9. "Lázadás" a nézőtérről... 2 perces büntetést kapunk. Eggyel többen voltunk a pályán. Mörtel átlövésből. 10-9
16. perc: Vali beállóból, de Herr véd. Susu is véd de újabb 7-es. Újra Biga a kapuban. Temes ezúttal kapufára lő, majd a kipattanót értékesíti. 11-9
17. perc: Edo átlövésből, emberhátrányból. 11-10
18. perc: Susu véd, de győri bedobás. Mörtel átlövésből. 12-10
19. perc: Fanni egy trükk, két trükk, átlövés, gól. 12-11. Nagy válaszol átlövésből. 13-11
20. perc: Edo ellépte, majd Temes belemenés.
21. perc: Bódi ziccerét védi Susu. Pumi eladja, Vérten indulásból. 14-11
22. perc: BB Sonynak, 7méteres. Herr kivédi.
23. perc: Reiner beállóból. 15-11. Léna kapufa, majd Pumi passzából BB. 15-12
24. perc: Mörtel átlövésből. 16-12 Léna lövését védi Herr, Vérten indulásból. 17-12
25. perc: Léna lövését újra védte Herr.
26. perc: Bradeanu átlövésből. 18-12 BB válaszol szélről. 18-13
27. perc: Vérten szélről. 19-13
28. perc: Pumi átlövésből. 19-14 Temes kapufa, a kipattanó után Mörtel átlövésből. 20-14
29. perc: Fanni bejátszásából Sony 7-est harcol ki. Pumi belövi Petróczinak. 20-15
Róth Kálmán időt kért.
Temes harcolt ki 7-est. Mörtel belövi. 21-15
30. perc: Sonyról kétpercre kiküldik Bradeanut. BB átlövését védi Herr. Temes az utolsó másodpercben. 22-15.
Vége az első félidőnek.

Csernus Kriszti: "Amíg Sony-t be tudtuk vonni támadásban az akcióinkba, addig jó volt a támadójátékunk. A védekezésen van mit javítani..."

A szünetben Tápai Andi megsérült bemelegítés közben.

2. félidő
Győr kezd.
1. perc: Belemenés. Nálunk lépéshiba.
2. perc: Mörtel lövését védi Biga. Edo átlövésből. 22-16. (Petróczi a kapuban.)
3. perc: Nagy átlövésből. 23-16
4. perc: BB belül futott át. Virág kétperces büntetés. Mörtel lövését védi újra Biga. Fanni lépéshiba.
5. perc: Juhász lövését védi Biga. Léna átlövését bevédi Petróczi. 23-17.
6. perc: Biga Mörtel átlövését védte. Edo kapufa. Vali kétperces büntetés.
7. perc: Nagy lövését védi Biga. Kristina indulásból. 23-18 Biga újra védi Nagy lövését.
8. perc: BB 7-est harcol ki. Pumi belövi. 23-19 (Második gólunk emberhátrányból)
9. perc: Bradeanu tiszta helyzetből. 24-19. Pumi átlövését védi Petróczi. Bradeanu indulásból. 25-19
10. perc: Virág kapufa. Kovacsics befutásból. 26-19.
11. perc: Juhász indulásból. 27-19.
Sony kihagyja. Bradeanu fölé lövi.
12. perc: (Pumi, Kristina, Virág belső hármassal védekezünk.) Virág lövését blokkolják.
13. perc: Még mindig mi támadunk. Passzív. Jöhet a Győr. Biga véd, de bedobás. Herr Anita ütközött Kristinával... Nem bírta a gyűrődést. Herr le, Kristina maradt.
14. perc: Kristinát kiállították. Bradeanu betörésből. 28-19.
15. perc: BB átlövését védi Petróczi. Biga véd. Virág lépéshiba.
16. perc: Csupor beállóból. 29-19.
17. perc: Kovacsics indulásból. 30-19. Reiner ziccert hibáz.
18. perc: Edo lövését védi Petróczi, Bradeanu indulásból. 31-19 Virág lövését is védi Petróczi.
19. perc: Kristina indulásból. 31-20
20. perc: Temes átlövésből. 32-20 Virág kapufát lő. Mörtel átlövésből. 33-20. Sony passzát lehalásszák, Temes átlövésből. 34-20 Sony kétperces büntetést is kap.
21. perc: Pályán Varga Katalin. Edo belemenés, Kovacsics indulásból. 35-20
22. perc: Varga Kata szélről. 35-21
23. perc: Nagy átlövésből. 36-21. Sony beállóból. 36-22 (Egy győri gól eltűnt az éterben.-Meglett.)
24. perc: Biga védi Temes lövését. Vali beállóból. 36-23
25. perc: Nagy átlövésből. 37-23 Sony beállóból, plusz Mörtel kétperces büntetés. 37-24
26. perc: Temes átlövésből. 38-24 Fanni lövését védi Petróczi.
27. perc: Sony kétperc, plusz győri 7méteres. Bognár B. belövi. 39-24 Reiner indulásból. 40-24
28. perc: Vali beállóból. 40-25 Juhász szélről. 41-25
29. perc: Trimmel Brigi a kapuban. Fanni betörésből. 41-26
30. perc: Győri átlövésgól. 42-26. Kovacsics ziccerét védi Trimmel Brigi, Pumi indulásból. 42-27 Mörtel átlövésből 43-27.