Élőben: Cornexi-Alcoa-HSB Holding - Vasas-Invitel 2006.03.31.

Újra élőben jelentkezünk, ezúttal Gödöllőről, a Magyar Kupa elődöntőről. A mérkőzés győztese, azon kívül, hogy a szombat este 20 órakor kezdődő döntőbe jut, nagy valószínűséggel a következő idényben hazánkat képviselheti majd a KEK-ben.

2006.03.31. péntek 16.30 óra, MK mérkőzés:
Cornexi-Alcoa-HSB Holding - Vasas-Invitel

Csernus Kriszti továbbra is sérült, de a 14-es keretben helyet kapott Tilinger "Pumi" Tamara, és a Békéscsabáról visszatérő Vámos "Bogi" Boglárka.

1. félidő:

Mi kezdünk. (Vagy a Vasas a 6-osról fut neki.;-)) )
Susu, BB, Léna, Edo, Vali, Szabina, Fanni a kezdő sor.
1. perc: Tomori földhöz vágja Szabinát, "reccsent a parketta". Sárga lap. Fanni szélről, de Triffa véd. Szilágyi átlövésből. 0-1
2.-3. perc: Szabina kapufa, majd Vali labdát szerez. Szabina ziccerből. 1-1. Labdát szerzünk. Vali pontatlan passza BB-nek, kihagytuk.
4. perc: Szilágyi Anett ezúttal betörésből. 1-2. Sárga lap Moszkovajának. Léna kapu fölé lő.
5.-6. perc: Léna sárgalap. Majd Léna labdát szerez, Fanni ziccert hibáz.
7. perc: Tomori fölé lőtt. Soni 7-est harcol ki. Szabina kihagyja.
8. perc: Susu véd, Fanni eladja a labdát. Tomori belemenés, mi jövünk. Soni kihagyja.
9.-10. perc: Margó parádésan blokkolt egy az egyben, BB büntet. 2-2
11. perc: Szilágyi betörésből. 2-3. Szabina lövését Tomori blokkolja.
12. perc: 7-eshez jut a Vasas, Soni sárgalapot kap. Őri értékesíti. 2-4
13. perc: BB szélről nullszögből, cunder a rövid sarokra(!!!) "Ezt hogy dobta be?!" 3-4
14. perc: Léna kapusba lövi, indulásból Moszkovaja. 3-5
15. perc: Léna átlövésből. 4-5; Tomori válaszol betörésből. 4-6
16. perc: Soni újabb büntetőt harcol ki, BB biztos kézzel értékesíti. 5-6
17. perc: Labdaszerzés, majd eladás.
18. perc: Tomori átlövésből (7méterről) 5-7. Szabina fölé lövi. Tomori eladja, Fanni ellépi.
19. perc: Margó labdát szerez. Fanni kapufát lő ziccerből. Indulásból Vasas gól. 5-8
20. perc: Soni két emberrel a nyakán tör be, büntető + kétperc. BB ezt is bevágja. 6-8
21. perc: Fanni labdát szerez. Fanni irányít (!??!), majd Szabina balszélről. 7-8 Susu véd. Gyors támadás végén BB szélről, Fanni labdájából. 8-8 Fanni jó védekezés. "Tomori elesett... Nagyon..." Kristina kétperc.
Mocsai Lajos időt kért.
22. perc:
Tomori átlövésből. 8-9  Szabina külön embert kapott. BB ejt, és átejt a szélről. 9-9
23. perc: Edo ellépi. Fanni kétperc, Tomori lerántásáért. (Kaproncán ez négymeccses piroslapot ért volna.)
24. perc: Tomori betörésből. 9-10
Szabó Edina időt kért.
25. perc: Passzív, támadhat a Vasas. Tomori lövését védi Susu.
26. perc: Léna betörésből. 10-10
27. perc: Szilágyi átlövésből. 10-11.
28. perc: Soni beállóból. 11-11
29. perc: Margó jól védekezik. Passzív, Susu bravúrosan véd. Szabina betörésből. 12-11, átvettük a vezetést.
30. perc: Fölé lövik, mi támadunk. Kristina szélső próbálkozását védi Triffa.
Vége az első félidőnek.

2. félidő:

Vasas kezd.
1. perc: Susu véd! Margó lövését is védik. Margó, Vali jól védekezik, Tomori lövését Susu védi.
2. perc: BB ziccert hibáz. Susu újra védi Tomori lövését. Margó végig! Megcsinálta, betörésből. 13-11
3. perc: Jó védekezés, Fanni indul, passzol Valinak, gól. 14-11
4. perc: Léna ütközik, Susu véd, bedobással jön a Vasas. Mi jövünk.
5. perc: Szabina eladja, de kivédekezzük. Léna eladja. Szélső gól. 14-12
6. perc: Szabina lövését védi Triffa. Soni megállítja Tomorit. Újabb Vasas szélső gól. 14-13
7.-8. perc: Susu védi a szélső próbálkozást. Fanni eladja, Szabina visszaszerzi és bevágja. 15-13 Labdát szerzünk, BB indulásból kapufát lő, a kipattanót Vali megszerzi. Kiállítást, és 7-est harcol ki. BB kapufára lövi a büntetőt.
9.perc: Tomori büntetőt harcol ki. Biga a kapuban. Nem sikerül hárítani. Őri Adrienn. 15-14
10. perc: BB szélről Soni átadásából. 16-14. Szélső Vasas gól. 16-15
11. perc: Vasas labdaszerzés, Léna jól ér vissza.
12. perc: Léna belemenés, Vasas ziccer. 16-16. Edo mellé lő. Vali lehalássza a bejátszást.
13. perc: BB átlövését védi a kapus, Léna ziccerét védi a kapus, majd Fanni ismétlését is védi Triffa 5 másodpercen belül. Susu is véd.
14. perc: BB az ellenfél kezébe adja a labdát.
15. perc: Léna kétperces büntetés. Kristina blokkol.
16. perc: Fanni befutás, mellényúl. Támad a Vasas. Fanni labdát szerez, Vali indulásból, emberhátrányból. 17-16
17. perc: Szilágyi válaszol betörésből. 17-17
18.perc: BB trükkök, majd elsül az "Isteni balkéz". 18-17
19. perc: Susu véd, BB indulásból. 19-17
20. perc: Moszkovaja ziccerét védi Susu. BB szélről Triffába lövi. Susu véd, a kipattanót Szabina szedi össze.
21. perc: Szabina átlövésből. 20-17  Tomori átlövését védi Susu. Rossz indítás után Kristina visszaszerzi, Szabina ziccerből eredményes. 21-17
22. perc:
Tomori lövését védi Susu. Zúg a "Sugár Timi, Sugár Timi!"
23. perc: Edo zivccert hibáz beálló pozícióból. Láb, mi jövünk, gyors indítás, Szabina. 22-17 Plusz kétperces büntetés.
24.-25. perc: Vasas átlövésgól, Őri Adrienn. 22-18 BB szélről. 23-18
26. perc: Belemenés. Mi jövünk. BB eladja. Beállóból eredményes a Vasas. 23-19.
27. perc: Lénáról kétperc, és 7 méteres. Szabina belövi! 24-19, és emberelőny. ;-) Láb, mi jövünk. Szabina indulásból. 25-19
28. perc: Lépéshiba, megint mi jövünk.
29. perc: Léna eladja, indulásgól, Moszkovaja. 25-20 Fanni szélről. 26-20
30. perc: Margó labdát szerez. Fanni kihagyja a ziccert. Fanni kétperces kiállítás. Susu véd, vége.

Végeredmény: 26-20