Negyedik és hetedik helyezés Szekszárdon 2006.08.21.

A hétvégén a 13. Radenska Kupán szerepelt a Cornexi-Alcoa-HSB Holding ifjúsági és serdülő csapata. Szalma János és Virincsik Anasztázia tanítványai a negyedik, illetve hetedik helyet szerezték meg a szekszárdi felkészülési tornán, ahol egyszer harmincperces játékidejű mérkőzéseket vívtak a résztvevők.

Az ifjúsági lány korosztályban (1988/89-es születésűek) a hat résztvevő csapat körmérkőzéses tornát játszott, mely során a Cornexi egy győzelmet, valamint két-két döntetlent és vereséget könyvelhetett el. Szalma János elmondása szerint a meccsek nagyon jól szolgálták a felkészülést. A mezőny kiegyensúlyozottságát mutatja, hogy körbeverések miatt a tanítványainak az utolsó mérkőzés előtt még esélyük volt a döntőbe jutásra, de végül a negyedik helyen végeztek.

Eredmények:
Cornexi-Alcoa-HSB Holding – Dunaferr 15:11
Cornexi-Alcoa-HSB Holding – UKSE Szekszárd 12:12
Cornexi-Alcoa-HSB Holding – Vasas 14:16
Cornexi-Alcoa-HSB Holding – Spartacus 12:12
Cornexi-Alcoa-HSB Holding – FTC 14:20

A serdülő lány (1990/1991) kategóriában a 15 indulót három ötcsapatos csoportba osztották. A csoportkörben a cornexisek egy győzelemmel és három vereséggel a harmadik helyen végeztek, majd a 7-9. helyekét lejátszott körmérkőzés során két győzelemmel a hetedikek lettek. Virincsik Anasztázia összességében elégedett volt a lányok teljesítményével, és kiemelte, hogy az 1992-ben és 1993-ban született játékosok is megállták a helyüket az eggyel magasabb korosztályban.