Különdíj és tornagyőzelem 2006.11.05.

Tilinger Tamarának, a Cornexi-Alcoa-HSB Holding irányítójának ítélték a junior válogatott legjobbjának járó díjat a két magyar-spanyol mérkőzés alapján, melyeken Trimmel Brigitta is szerephez jutott. Adriana do Nascimento Lima tornagyőzelmet ünnepelhetett a brazil válogatott tagjaként Hollandiában. Szerbia – Sladjana Djericcsel a soraiban – viszont eddig nyeretlenül áll a romániai tornán.

Héraklész Kupa

Pénteken és vasárnap Tatabányán, illetve Tarjánban mérkőzött meg egymással Magyarország és Spanyolország junior válogatottja. Az első meccsen ötgólos hazai siker született, míg a második találkozó 27-27-es végeredménnyel zárult. A magyar junior válogatott legjobbjának járó különdíjjal Pumit tüntették ki.

„Pumi nagyon jól játszott a támadásban, rengeteg gólt dobott, és a heteseket is biztosan értékesítette. A magam teljesítményével nem voltam elégedett pénteken, amikor összesen mintegy 15-20 percet játszottam. A vasárnapi volt viszont a legjobb meccsem a héten. Az első félidőt végigvédtem, és végre jó formában voltam.” – mesélte Brigi, aki mellett a dunaújvárosi Pisák Renáta volt a junior válogatott másik hálóőre.

Holland Handbal Toernooi

A brazil válogatott 100%-kos teljesítménnyel, öt győzelemmel nyerte a hatcsapatos, rotterdami tornát. Adriana az Izland elleni mérkőzés kivételével valamennyi találkozón szerephez jutott; Csehország és Hollandia ellen két-két gólt szerzett.

Trofeul Carpati 2006

Slynak lényegesen kevesebb sikerélményben volt része egy másik hatcsapatos tornán. Szerbia válogatottja az első négy meccsének mindegyikét elveszítette (sorrendben Horvátországgal, Koreával, Macedónival, valamint a házigazda Romániával szemben), és a vasárnapi, a román B-válogatott elleni eredményétől függően vagy az ötödik, vagy a hatodik helyen végzett.