Ifik: Igazságos pontosztozkodás 2007.01.28.

A Cornexi-Alcoa-HSB Holding ifjúsági csapata döntetlent ért el a Ferencváros ellen a Népligetben. Hét perc után már 7-1-re vezettek a fehérváriak, de a hazaiak ledolgozták a hátrányukat, és egy végig szoros második félidőt követően 36-36 lett a meccs végeredménye. A Cori fiataljai két mérkőzésből három pontot szereztek az FTC ellen az idei bajnokságban!

NBI ifjúsági bajnokság, 16. forduló:
Budapest Bank-FTC – Cornexi-Alcoa-HSB Holding 36-36 (17-18)
Budapest, Népliget

Cornexi: Pácz (kapus), Jámbor 7, Kiss A. 7 (1), Tápai A. 7, Tilinger 5 (1), Szigeti 5, Szalma 2, Kovács 1, Németh 1, Seemann 1, Kasó, Zsigmond. Edző: Mihály Attila.

Mihály Attila, a Cornexi utánpótlás-edzője:

„Jó hangulatú, kemény mérkőzést játszottunk az FTC-vel, és igazságos döntetlen született. Örülök, hogy tempóban fel tudtuk venni a harcot az ellenfelünkkel, és hogy mindenki hozzátett valamit a jó eredmény eléréséhez.”