Négypercnyi lehetőség – 100% 2007.04.07.

A magyar válogatott 30-16-ra győzte le Ukrajnát Miskolcon, junior Európa-bajnoki selejtezőn. Trimmel Brigitta, a Cornexi-Alcoa-HSB Holding kapusa a meccs hajrájában lépett pályára, és négy perc alatt egyetlen gólt sem kapott. Szombaton az Ukrajna-Macedónia találkozóval folytatódik, majd vasárnap a Magyarország-Macedónia mérkőzéssel fejeződik be a selejtezőtorna.

Junior Európa-bajnoki selejtező:
Magyarország – Ukrajna 30-16 (16-8)
Miskolc, 400 néző
Vezette: Kavulic (SVK), Skruzny (CZE)

Magyarország: Koszó és Trimmel (kapusok), Tilinger 6 (1), Lévai 5 (1), Mayer 5, Gerstmár Sz. 4, Kovács A. 4, Emberovics 2, Gábor 2, Kazai 1, Kolos 1, Cifra, Kovács B., Kudor.

Az ukrán válogatott gólszerzői: Redka 5, Manaharova 4, Gorliska 2, Bichko, Smazhenko, Meleshko, Prokopenko és Varavanko 1-1.

Hétméteresek: 2/3 (Tilinger hibázott egyet); 1/2
Kiállítások: 6 perc; 10 perc

Brigi az 56. percben állt be, és a kapujára menő mindkét lövést kivédte, így kapott gól nélkül, 100%-os teljesítménnyel zárta a mérkőzést. Hat góljával Tilinger Tamara volt a mezőny legeredményesebb játékosa.