U19 EB: Szabina volt a legeredményesebb 2007.08.15.

Pont nélkül zárta a középdöntőt Magyarország a törökországi U19-es Európa-bajnokságon, miután csapatunk ötgólos vereséget szenvedett Oroszországtól. A magyar junior válogatott legeredményesebb játékosa a nyolc gólt szerző Mayer Szabina, a Cornexi-Alcoa beállója volt. Fiataljaink legközelebb Franciaországgal játszanak az 5-8. helyért.

M1 középdöntő-csoport, 12. forduló
Magyarország – Oroszország 28-33 (16-19)
Izmir

Magyarország: Futaki és Trimmel (kapusok); Mayer 8, Drávai 6, Deáki 3, Emberovics 3, Kovács 3, Tilinger 2, Gerstmár Sz. 1, Kudor 1, Lévai 1, Földes, Kazai. Szövetségi kapitány: Hajdú János.

Brigi 23 lövésből négyet fogott meg (17%). Szabina szinte végigjátszotta a meccset (59 perc), a nyolc gólját tíz kísérletből érte el, ráadásul ő harcolta ki a válogatottunk egyetlen hétméteresét is. Zsófi 20 percig volt pályán, egyetlen lövéséből gólt is szerzett. Míra 23 percet játszott; ezalatt öt lövésből háromszor volt eredményes.